м. Одеса, вул. Адмірала Лазарєва 59, Україна

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти ФОП Костенко Костянтин Федорович

Пропозиція Продавця – ФОП Костенко К.Ф. про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом від 01.07.2020 року.

Цей договір публічної оферти полягає між Продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого.

Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті https://novatek-electro.com ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Ця Публічна оферта є чинною до моменту прийняття нової редакції оферти або до її припинення.

1. Терміни та визначення

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою невід’ємною частиною:

 • Продавець – ФОП Костенко Костянтин  Федорович (Адреса місцезнаходження: м Одеса, вул. Адмірала Лазарєва, буд. 59, тел .: + 38048-728-00-28, e-mail:zayavka@novatek-electro.com.
 • Користувач – будь-яка фізична або юридична особа, яка на сайті https://novatek-electro.com, розуміючи та приймаючи умови цієї оферти, має намір замовити Товар.
 • Покупець – будь-яка фізична або юридична особа, яка на сайті https://novatek-electro.com, розуміючи та приймаючи умови цієї оферти, замовила та оплатила Товар.
 • Інтернет-магазин – офіційний інтернет-магазин Продавця ФОП ФОП Костенко Костянтина Федоровича, розташований по інтернет адресою https://novatek-electro.com. В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреса https://novatek-electro.comі всі похідні від novatek-electro.com є рівносильними і трактуються автентично, по контексту оферти.
 • Товар – об’єкт щодо якого Покупець і Продавець досягли угоди; Це можуть бути електронні та електротехнічні вироби та прилади, виробництва ТОВ «НОВАТЕК-ЕЛЕКТРО» (Україна) та інші прилади, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу. Всі права на використання зазначеної торгової марки належать виробнику.
 • Акційна знижка – це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.

2. Загальні положення

2.1 Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою:https://novatek-electro.com.

2.2 Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з усіма умовами цієї Оферти.

2.3 Діючі умови продажу Товарів і розміщені на сайті, інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4 Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачів та Покупцеві в односторонньому порядку.
Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її опублікування на сайті https://novatek-electro.com.

2.5 Договір набуває чинності з моменту підтвердження Продавцем замовлення Покупця, яке зроблено на сайті https://novatek-electro.com. та оплати Товару.

2.6 Повідомляючи Продавцю свої персональні данні, номер телефону та e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов’язань перед Покупцем.
Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.
Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця.
Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за нього виконання.

3. Предмет договору

3.1 Предметом цього Договору є надана Користувачу можливість купувати для особистих потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину https://novatek-electro.com.

4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1 Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Фотографії Товару є ілюстраціями до нього, і фактичний зовнішній вигляд Товару може відрізнятися від них. Описи та технічні характеристики Товару, зазначені на сайті, не є вичерпними і можуть не враховувати останні зміни, впроваджені виробником. З метою уточнення інформації щодо даного Товару Покупець може в робочий час звернутися в Службу підтримки.

4.2 При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв’язавшись з ним по телефону.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, яке зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.4 У разі повної або часткової відсутності оплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, що обмовляється між Продавцем і Покупцем окремо або способом, яким Покупцем була здійснена оплата за Товар.

4.5 Максимальний термін обробки і збору замовлення становить 3 робочих дні. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час оформлення Замовлення або по телефону.

5. Доставка Замовлення

5.1 Способи, а також вартість доставки Товарів в залежності від способу оплати вказані в розділі https://novatek-electro.com/dostavka-ta-oplata/.

5.2 Доставка замовлень здійснюється по території України. У м. Одесі можливий само вивіз Товару зі складу інтернет-магазину. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником «Нова пошта», виходячи з ваги Товару, його об’єму, регіону і способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова пошта»https://novaposhta.ua/.

5.3 Відправка замовлень здійснюється у 7-денний строк від дати підтвердження замовлення при наявності товару на складі. Під час вручення Замовлення перевізник «Нова пошта» має право вимагати пред’явлення документа, який посвідчує особу одержувача або його представника.

5.4 Посилка доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника «Нова пошта» або на адресу замовника (отримувача). Для отримання Замовлення необхідно пред’явлення паспорта та номера декларації. Номер декларації повідомляється Покупцеві будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатка viber; відправляється на вказану Покупцем адреса електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, що надсилається після відправлення замовлення.
Термін безкоштовного зберігання вантажу на складі «Нова пошта» становить 5 днів. За кожен день зберігання вантажу на складі «Нова пошта» понад зазначеного тимчасового періоду накладається пеня.

5.5 Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення в документах, що підтверджують доставку Замовлення, підпису Отримувача.

6. Ціна та оплата товару

6.1. Ціна Товару зазначається в національній валюті і включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна Товару зазначається на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення з відкоригованої ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем згідно з умовами та тарифами, вказаними на сторінці Інтернет-магазину.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, вказані на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.6. Вартість послуги Перевізника «Нова пошта» «Отримання зворотного платежу на банківську карту» у випадку оплати Товару післяплатою Покупець оплачує додатково, згідно тарифів Перевізника (20 грн. + 2% від вартості замовлення).

7. Обмін і повернення Товару

7.1 Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів.
Повернути або обміняти товар протягом терміну, встановленого Законом України “Про захист прав споживачів” Покупець може на складі за адресою: м Одеса, вул. Адмірала Лазарєва, буд. 59, або надіславши Товар на адресу Продавця: офіс №3 Перевізника «Нова пошта», ФОП Костенко К.Ф

До Товару, що належить поверненню Продавцю, має бути додана власноруч заповнена заява про повернення даного Товару з причиною повернення, зразок заяви розміщено на сайті https://novatek-electro.com/zrazok/ Відправка Товарів здійснюється за рахунок Покупця.

7.3 Повернення Товару належної якості:

7.3.1 Повернення Товару належної якості можливо протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умовами, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, наявний технічний паспорт, а також фабрична упаковка. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого.

7.3.2 У разі відмови Покупця від Товару згідно п.7.3.1. Договору Продавець повертає йому вартість Товару на протязі 7 (семи) днів з дати отримання Товару. Повернення вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в бланку Замовлення на Товар. Повернення здійснюється переказом коштів на карту Покупця, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Покупцеві повертається тільки вартість Товару. Вартість пересилання повернення оплачує Покупець.

7.4 Повернення Товару неналежної якості:

7.4.1 Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну та незначні розбіжності в описі Товару на Сайті та у технічній документації не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості його використання за призначенням.

7.4.2 Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.4.3 Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів.

7.4.4 Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується у технічному паспорті.

7.4.5 Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.4.6 Якщо причиною повернення послужила помилка Продавця Інтернет-Магазину, Покупцеві повертається повна вартість замовлення. Також Продавець Інтернет-Магазину оплачує зворотний пересилку товару. Під помилкою працівника Продавця / Інтернет-Магазину мається на увазі: відправлення іншої моделі або іншого виробу.

8. Конфіденційність і захист інформації

8.1 Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та Політиці конфіденційності компанії.

8.2 Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить три роки.

8.3 Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки,відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

8.5 Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6 Продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

8.7 Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: попереджати спроби несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України « Про інформацію».

9. Термін дії публічної оферти

9.1. Діюча публічна оферта набуває чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

9.2 Замовляючи Товар в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу та покинути сайт https://novatek-electro.com.

10. Скарги, відгуки, юрисдикція та інші умови

10.1 Продавець має право передавати свої права та обов’язки перед Покупцями третім особам.

10.2 Інтернет-Магазин та супутні сервіси можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні у зв’язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупцям або без повідомлення.

10.3 Покупець може залишити свої відгуки та пропозиції щодо роботи Інтернет-Магазину на сайті мазанину за посиланням: https://novatek-electro.com/vidguk

10.4 До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.5 У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернутися до Продавця з розміщеним на Сайті контактам за посиланням: https://novatek-electro.com/kontakty.html

10.6. Усі суперечки, що можуть виникнути під час реалізації цієї оферти між Покупцем та Продавцем, сторони зобов’язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, спір буде переданий на розгляд в судовий орган відповідно до чинного законодавства України.

   

    
    

    Залишити заявку
    [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
    [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

     Написати повідомлення

      

     Ваша заявка успішно відправлена!
     Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
     Помилка!
     Повідомлення не надіслано.

     Товар додано до кошика

     Оформити замовлення
     3.239.129.52