Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies.
FAQ
Де застосовується перетворювачі інтерфейсів ЕМ і що до них можна підключити
<Прилади з лінійки ЕМ (Перетворювачі інтерфейсів) застосовуються в системах диспетчеризації, автоматизації технологічних процесів, системах аварійного оповіщення (смс, е-майл, автодозвонщик), системах АСКУЕ – дистанційне зняття показань з приладів обліку, і багато іншого.
До приладу ЕМ-486 або ЕМ-481 (за допомогою модуля розширення ОВ-215) можна підключити:
- Універсальний вхід для вимірювань;
- (Аналогові сигнали 0-10 і 4-20мА (0-20мА) оптичні датчики;
- Датчики тиску, вологості, швидкості, і т. п.;
- Дискретні сигнали 0/1 – охорона, витік, дим, положення і т. п.;
- Температурний NTC – Поширений датчик температури Резистивний;
- Датчики освітлення, тиску, заповнення та т. п.;
- Лічильник імпульсів – підключення лічильників (кВт, м3, кг / пар …) по імпульсному виходу.
- Управління навантаженням до 5 А прямого включення;
- Перетворювач Інтерфейсів TTL – RS-485;
- Підключення цифрових датчиків Arduino (1-Wire, I2C).
Помилка перекіс струмів в УБЗ-301
<Встановили на електродвигун електронний блок захисту УБЗ-301. Після включення електродвигуна відразу ж спрацьовує цей блок. Показує помилку перекіс струмів.
Якщо після включення навантаження блок його тут же відключив і заблокувався по перекосу струмів – однієї з причин цього може бути неправильна полярність підключення датчиків струму ТТ1 або ТТ2. В цьому випадку рекомендується змінити підключення одного з датчиків струму, помінявши місцями початок-кінець на клемах 13-16. Якщо при повторній спробі включення навантаження вказаний вище ефект повторюється – значить, датчики були підключені правильно, причина перекосу – несправність ЕД та / або підвлдящого кабелю.
РНПП-311М вибиває по неправильному чергуванню фаз, хоча фази виставлено правильно
<Так як фази на об’єкті на якому встановлюється РНПП-311М може не збігатися з фазами при калібруванні приладу, то необхідно на клемах живлення приладу РНПП-311М поміняти місцями 2 фази (За умови що на об’єкті чергування фаз правильне – двигуни крутяться в потрібну сторону).
Як працює перемикач фаз і чи можна його поставити на весь будинок
<Перемикач фаз підключається до трифазної мережі і забезпечує живлення однофазного споживача шляхом перемикання на фазу з допустимими параметрами (з виставлених порогів напруги). Застосовується для безперебійного живлення відповідальних однофазних споживачів (при наявності хоча б однієї з 3 фаз з допустимими параметрами). Перемикач фаз ПЕФ не може застосовуватися на весь будинок (квартиру), тільки на одного або групу однофазних споживачів (в залежності від потужності навантаження споживача і моделі ПЕФа).
Що таке система Smart Off в однофазних реле напруги
<Інтелектуальна система Smart Off забезпечує відключення пристроїв при неприпустимих перепадах напруги і блокує спрацьовування реле при незначних його коливаннях. Уникнення помилкових спрацьовувань реле при короткочасному зниженні напруги (пускові просадки). При таких короткочасних зниженнях напруги нижче уставки техніки шкоди не наноситься.
РПМ-416 не записує параметри на карту пам’яті. Як налаштувати?
<Для задання параметрів запису даних необхідно увійти в меню реєстратора вибравши параметр Меню, і натиснути кнопку Ок. Далі перейти до параметру «Запис даних». У пункті “Тип запису” існує можливість вибрати 2 варіанти запису: до заповнення-реєстратор буде записувати ваші дані до заповнення пам’яті на знімному носії, або по кільцю-регістатор буде записувати дані до заповнення пам’яті на знімному носії, після чого очистить застарілі дані для продовження запису.
Наступний параметр – “Період запису”, в даному параметрі необхідно встановити час періодичності запису даних в межах від 0,001 – 3600 сек.
Наступний параметр “Розмір файлу”, тут ви можете встановити розмір записуваного файлу в межах від 32 кБ до 512 МБ, розмір слід встановлювати для зручності відстеження параметрів збережених в один файл. Для установки типу записуваних даних необхідно перейти до параметру «Вибір даних». Даний розділ представляє собою єдиний блок, що складається з 20 осередків, в кожну клітинку можна встановити один параметр для запису. Перейдемо до ячейки 1, і натиснемо ОК. Для кожної ячейки необхідно задати канал і параметр для запису. Для перемикання між каналами використовуйте клавішу вправо або вліво, а для перемикання між параметрами клавіші вгору або вниз.
Таблиця змінюваних параметрів базових каналів є в паспорті пристрою.
Таблиця Реальні показники можуть відрізнятися базових каналів представлена в паспорті пристрою. Для прикладу встановимо в ячейку номер 2 параметр Діючий струм RMS Фази 3 (середньоквадратичне значення). Для цього в меню “Запис даних” переходимо до ячейки 2 і натискаємо ОК. Далі клавішею вправо знаходимо канал 6, (даному каналу згідно паспорта пристрою відповідають параметри струму в фазі 3), після чого клавішею вниз вибираємо параметр «Ток діючий.» І натискаємо кнопку ОК. Готово. Аналогічно, в кожну ячейку задаються необхідні для запису дані. Якщо в осередку встановлений параметр «Пусто», то в дану комірку запис параметрів не ведеться. Для перегляду та аналізу записаних даних необхідно скористатися програмою “RPM-416 Data Analysis”, яка доступна для скачування на сайті Новатек-Електро.
Також програма дозволяє віддалено конфігурувати реєстратор і відстежувати його роботу в режимі реального часу по протоколу Modbus TCP. Записані дані представлені в вигляді графіка в співвідношенні-значення параметра і час.
Реєстратор електричних параметрів РПМ-416 – перейти в карточку товару
Для чого використовується реле напруги
<Реле контролю напруги – це пристрій, який контролює небезпечну напругу, завищену або занижену, тим самим, захищаючи (шляхом відключення) підключені до мережі пристрої: холодильник, телевізор, DVD – програвач, електричний котел і т.д.
Реле напруги бувають 2 видів:
1) Вбудовувані, на дин рейку в Електричний щит, захищають всю квартиру / будинок;
2) Індивідуальні вилка-розетка, для захисту окремого приладу, наприклад холодильника.
Що таке гістерезис в реле напруги / реле температури
<Гістерезис в реле напруги – це відхилення напруги в межах 5-7 В. від уставки (мінімального порогу + 5-7 В. і максимального порога – 5-7 В.) при якому реле напруги включить навантаження. Відсутність зайвих спрацьовувань при коливанні напруги в межах уставки.
Гістерезис в температурних реле – це відхилення температури від уставки при якому реле включить / відключить навантаження. Наприклад: встановили на приладі режим нагріву і уставку 20 градусів, а гістерезис 2 градуси. тепер при досягненні температури в 22 градуси реле відключить навантаження (камін), а при зниженні до 18 градусів реле включить навантаження.
Навіщо час повторного включення в реле напруги
<Для того, щоб забезпечити сприятливі умови включення Вашої техніки після відновлення параметрів мережі. Так, наприклад, рекомендований час на ПОВТОРНЕ включення холодильників, кондиціонерів, пральних машин та іншої техніки, що має компресор або електродвигун, – 3-4 хвилини. Для повторного включення іншої побутової техніки цілком достатньо 10-15 секунд.
Яке реле напруги варто вибрати на всю квартиру або будинок
<Для установки однофазного реле напруги на всю квартиру слід враховувати сумарну потужність електроприладів які можуть бути підключені в квартирі, наприклад (Чайник – 1,5 кВт + холодильник 0,8 кВт + бойлер 1,5 кВт + телевізор 0,5 Вт + Пральна машина 1 кВт, Разом = 5,3 кВт і варто враховувати запас на подальше збільшення електроприладів 15-20% Разом з запасом = 6,4 кВт.) Виходячи з підрахунків слід придбати і встановити реле напруги на 7 кВт. – РН-113.
У разі якщо у вас заміський будинок в якому є введення на 3 фази але всі споживачі електричного струму тільки однофазні (немає трифазних приладів), слід встановлювати 3 однофазних реле напруги, замість одного трифазного, це обумовлено тим, що при установці одного трифазного реле напруги в разі якщо одну з фаз перевантажити, на ній буде “слабка” напруга і тоді трифазне реле відключить весь будинок через одну фази, а в разі трьох однофазних – відключиться тільки фаза з неприпустимою напругою, а дві інші залишаться в роботі.
На УБЗ 301 при першому включенні світиться аварія “Ізоляція” і двигун не запускається
<Дана аварія означає что ставcя пробій ізоляції або з’явився Потенціал на корпусі. Такоже це может бути якщо двигун незаземлено або ж ВІН БУВ неякісно перемотаній, для Відключення контролю по ізоляції слід від’єднати дріт від клемі “5” в блоці захисту електродвигуна УБЗ-301.
Що таке Овервіс
<Система Овервіс – це програмна платформа (віртуальний сервер) для віддаленого управління промисловим обладнанням через веб-браузер. Установка системи на підприємстві дозволяє безперервно відстежувати параметри роботи обладнання для оперативного прийняття решеній. Вона спроектована для вирішення завдань інженерів і менеджерів підприємств будь-якого масштабу. Власник насоса або котла на дачі отримає управління його роботою зі смартфона і СМС-оповіщення при збоях. Великий завод отримає повноцінну АСУ ТП, що не має аналогів за ціною і простоті інтеграції в робочий процес.
МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНІ РЕЛЕ НАПРУГИ РН-240Т і РН-263Т
<Реле напруги РН-240(263)t призначене для захисту побутового та промислового електрообладнання (холодильників, кондиціонерів, пральних машин, теле-, відео- та аудіотехніки і т.п.) від неприпустимих коливань напруги в мережі і наслідків обриву нейтралі (нуля) .
Виріб розраховане на струм навантаження до 40 (63) А.
Детальніше про РН-240t << ТУТ >>
Детальніше про РН-263t << ТУТ >>
Порівняння реле часу РЕВ-201М і РЕВ-201
<
Прибор |
Реле часу РЕВ-201 | Реле часу РЕВ-201М | ||
Корпус, ширина |
52 мм | 36 мм | ||
Живлення |
220 В | 220В або 24В (пост) | ||
Программы |
З затримкою на включення |
Реле с затримкою на включення Реле імпульсне 1 Реле періодичне 1 (з затримкою на включення) Реле управління (передпускова сигналізація) Реле імпульсне 2 Реле періодичне 2 Реле з затримкою на виключення Зарезервовано |
||
Регулювання часового діапазону |
Від 0 до 20 с. |
|
Порівняння РНПП-311М и 311
<Прибор | РНПП-311 | РНПП-311М |
Корпус, ширина | 52 мм | 35 мм |
Живлення | 380 В | 380В або 24В (пост) |
Регулювання |
Відключення напруги в % Всі інші налаштування задані з заводу і не змінюються. |
Відключення напруги в % Час відключення Час включення Перемикачі (вкл/викл):
|
Яке додаткове обладнання необхідне для захисту електродвигуна через блоки УБЗ?
<Для блоків захисту електродвигуна УБЗ -301 – необхідний пускач який відповідає току захищаємого еклектродвигуна, для блоків УБЗ-302 – необхідний пускач який відповідає току захищаємого двигуна, і при захисті двигуна від 100 до 630 А (до 100 А використовуються вбудовані трансформатори струму) необхідні 3 трансформатора струму з виходом 5 А, номіналом відповідним току двигуна. Для УБЗ-304, (305) – необхідний пускач який відповідає току захищаємого електродвигуна і необхідні 3 трансформатори струму з виходом 5 А, номіналом який відповідає току двигуна.
У чому різниця між реле часу і програмованим таймером?
<Реле часу – призначене для створення тимчасової затримки в процесі включення або виключення сигнальних та інших пристроїв. Простими словами, якщо необхідно виконати будь-якe автоматичнe дію, але не відразу, а через певний, встановлений користувачем, інтервал часу. Реле працює після подачі живлення на нього, або при подачі керуючого сигналу (деякі пристрої).
Електронний програмований таймер – призначений для включення / відключення однієї або двох навантажень в попередньо встановлені користувачем моменти часу (в РН-16 ТМ- з урахуванням напруги в електромережі та РЕВ-302 – освітленості зовнішнього фотодатчика). З прив’язкою до реального часу.
Як в УБЗ-302, ОМ-310 змінити налаштування через режим наладчика?
<Необхідно увійти в режим наладчика, для цього натиснути на кнопку УСТАНОВКА протягом 5 с.
Якщо рівень захищений паролем, на індикаторі з’явиться повідомлення “PAS”, а на індикаторі значення параметра блимає “000”.
Кнопками ВГОРУ і ВНИЗ послідовно набрати три цифри пароля наладчика від 1 до 9, розділяючи набір натисканням кнопки ЗАП/СБР/ВЫБ.
Далі переходимо до параметру який необхідно змінити, при цьому горить точка в середньому розряді індикатора мнемоніки.
Натиснути одночасно кнопки ВНИЗ і ВГОРУ (повинна зникнути точка в старшому розряді індикатора мнемоніки). Після чого даний параметр можна редагувати.
Як підключити Modbus пристрій до сервера Овервіс через прилад ЕМ
<На прикладі підключення ТР-101 і ЕМ-486.
Для установки необхідно підключити ЕМ-486 до мережі живлення і підключити його до сервера Overvis. Далі необхідно зробити підключення ТР-101 згідно паспорта пристрою. Потім слід з’єднати пристрій ТР-101 з ЕМ-486 за допомогою двожильного кабелю для створення локальної мережі RS-485.
Дуже важливо дотримуватись полярності всіх підключених Modbus пристроїв у локальній мережі RS-485.
Далі слід в налаштуваннях пристрою ТР-101 дозволити передачу даних по лінії RS-485, для цього в налаштуваннях пристрою знаходимо параметр «rSA» і встановлюємо значення «1» що відповідає «зв’язок по Modbus».
Потім натискаємо кнопку Введення, і зберігаємо налаштування. Далі переходимо до параметру rSn і встановлюємо номер пристрою в мережі 16. Готово.
Тепер заходимо в існуючий акаунт на сайті Overvis.com, вибираємо мережу до якої буде підключено даний пристрій і натискаємо кнопку «додати пристрій». Заповнюємо поле назву, за бажанням додаємо опис, в поле Modbus ID необхідно виставити ту саму комунікаційну адресу яка вказана в налаштуваннях пристрою. (На пристрої ТР-101 ми встановили адресу 16). В поле «інтервал зчитування» задаємо частоту опитування пристроїв сервером Overvis, максимально можлива частота-60 сек. За замовчуванням 1 читання раз в 300 сек.
В поле «запускати з шаблону» необхідно вибрати зі списку глобальних шаблонів ваш підключений пристрій. Вибираємо ТР-101. Всі інші Налаштування реалізації протоколу Modbus призначені для технічних фахівців. Натискаємо кнопку «додати пристрій», і ми бачимо що наш пристрій з’явився в мережі. Перейшовши на сам пристрій в акаунті Overvis ви побачите список параметрів згідно паспорта пристрою.
Всі подальші налаштування пристрою ТР-101 можна проводити через інтерфейс вашого облікового запису.
Що таке астрономічний режим
<Астрономічний режим – автоматично обчислюється час сходу і заходу сонця на основі введених координат і поточного часу, дозволяючи керувати освітленням без використання зовнішніх датчиків. (Включення / відключення навантаження з можливістю установки затримки включення / відключення до сходу, після сходу, до заходу, після заходу).
Чим відрізняється РНПП-311М від аналогів
<Головні переваги від аналогів:
- Довговічність;
- Надійність;
- Існує можливість відключати контроль чергування фаз і перекосу фаз;
- Існує можливість відключати оброблено контроль за максимальним і мінімальним напрузі.
Як налаштувати програмований таймер РН-16 ТМ
<Для налаштування суточно-тижневого програмованого таймера РН-16ТМ необхідно натиснути кнопку вхід в меню.
На дисплеї висвітяться параметри вибору режиму роботи і набору параметрів sp1.
Далі натискаємо кнопку вхід в меню і переходимо безпосередньо до вибору режиму роботи приладу.
Потім знову натискаємо і утримуємо кнопку вхід в меню і кнопками вправо і вліво необхідно вибрати один з режимів реле, кожен режим відповідає певному символу.
Таблиця відповідностей символів і режимів роботи приведена в паспорті пристрою.
Також при перемиканні режимів реле, загоряються відповідні світлодіодні індикатори.
Зупинимося на режимі тижневого таймера.
Цьому режиму відповідає символ “Н”.
При цьому загориться зелений світлодіод “Н”.
Для виходу в меню налаштувань – двічі натискаємо кнопку вихід з меню.
Для настройки тижневого таймера необхідно встановити поточний час і день тижня.
Для цього перебуваючи в меню клавішею вправо переходимо до параметру “Н-РА” і натискаємо кнопку вхід в меню.
Далі заходимо в параметри “CLOC”. В даному параметрі необхідно вибрати поточний день тижня в діапазоні від 1 до 7.
Для вибору натискаємо кнопку вхід в меню, потім необхідно встановити поточний час.
Для зміни часу використовується клавіша вправо і вліво, а для перемикання між параметром година / хвилина використовується кнопка вхід в меню.
Після установки параметрів часу, для збереження і повернення в попереднє меню, натискаємо кнопку вихід з меню.
Поточний час і день тижня налаштовані.
Перейдемо до налаштування подій. Для цього клавішею вправо перейдемо до параметру часу включення е 01.
Тут необхідно вибрати день включення в межах від 1 до 7, з понеділка по неділю, а також існує можливість задати груповий режим де А всі дні тижня, В будні дні з понеділка по п’ятницю, С вихідні субота та неділя.
Для прикладу налаштуємо району роботу окремо на будні дні і окремо на вихідні дні, для роботи витяжки вентиляції в офісному приміщенні.
Для цього встановивши дні включення будні чому відповідає символ В.
Далі для установки часу включення натискаємо кнопку вхід в меню і задаємо час включення 11:30, зберігаємо і виходимо в попереднє меню.
Натискаючи клавішу вправо, знаходимо параметри відключення d 01, і натискаємо кнопку входу в меню.
В даному параметрі аналогічно задаємо дні включення будні, і час відключення 15-30. Зберігаємо налаштування і переходимо до налаштування включення в вихідні дні.
Для цього знаходимо параметр і Е02 і встановлюємо значення С, потім встановлюємо час включення 13.00. Зберігаємо налаштування.
Аналогічно налаштовуємо відключення у вихідні дні. Знаходимо параметр d02 вибираємо вихідні дні і встановлюємо час 14:00. Готово.
Зберігаємо налаштування і виходимо з меню.
Таким чином ми налаштували таймер на роботу в будні дні за однією програмою, а у вихідні дні за іншою програмою. Аналогічно можна налаштувати таймер індивідуально як для кожного дня тижня, так і для всього тижня цілком.
Для настройки інших режимів роботи реле в паспорті пристрою приведена послідовність дій для програмування.
Для чого потрібний захист від перегріву в реле напруги
<В асортименті реле напруги серії РН – (125, 132, 140, 150, 163) є модифікації реле з захистом від перегріву (термозахистом) РН – (125Т, 132Т, 140 Т, 150Т, 163Т).
Захист від перегріву через перевищення номінального струму навантаження необхідний для того щоб уникнути пошкодження кабелю живлення, що може призвести до пожежі.
Перегрів відбувається при одночасному включенні великої кількості електроприладів, сумарна потужність яких перевищує допустиму напругу для ввідного кабелю. Так само перегрів може бути викликаний поганим контактом в клемному з’єднанні.
Таким чином підібравши правильну потужність реле напруги і вибравши модифікацію з термозахистом – ви можете спати спокійно!