Novatek-Electro
Rozwój i produkcja urządzeń zabezpieczających i automatyki. 5 lat gwarancji. Produkty są stale w magazynie lub produkowane tak szybko, jak to możliwe.
Marka | Novatek |
---|
Прилад PCIR-01 є індикативним засобом контролю величини ізоляції кабельної лінії по відношенню до нормованої величини в 360 кОм і не дозволяє включити вимикач в разі зниження або порушення ізоляції кабельних ліній і електроприймачів.
Прилад PCIR-01 може експлуатуватися як пристрій, що дозволяє автоматичне повторне включення вимикача в разі неселективного відключення приєднання від системи електропостачання за умови необхідного рівня ізоляції.
Прилад призначений для використання в складі комплектних розподільних пристроїв (KRP), пересувних перемикаючих пунктах класу 6 (10) кВ використовуваних для електропостачання споживачів, включаючи споживачів підземних виробок (в рудниковому нормальному виконанні), що мають дозвіл на застосування у відповідних умовах експлуатації, і відповідає категорії розміщення.
Кліматичне виконання визначається відповідно до ДСТУ та кліматичним виконанням повного пристрої (комплексної системи).